Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofroj vend pune OPERATOR TELEFONIK

Përshkrimi

TIRANA CALL CENTER kerkon operator telefonik ne gjuhen italiane dhe persona te kualifikuar ne rolin e supervizorit qe te kene eksperience ne inbound dhe outbound qe te permbush pikat e meposhtme: Te kete njohuri shume te mira te gjuhes italianeTe jete shume i afte ne programet baze te kompjuteritTe kete fleksibilitet ne orarTe punoje ne grupTe gjithe te interesuarit jane te lutur te dergojne cv ne jobs@v1tcc.com ose te paraqiten ne ambjentet tona per nje interviste nga e hena ne te premte nga ora 10:00 deri ne 18:00.

Adresa:Rr.Barrikadave, te ish Kinema “17 Nentori” kati i III

Cel. : 0686073654


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1644 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi