Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofroj vend pune part time Ndihmes Parukiere me Eksperience

Përshkrimi

Pershendetje,

Kerkoj nje ndihmese me eksperience per parukerine time tek Rr.Elbasanit per turnin e dites. Kerkoj nje vajze punetore, te shkathet dhe komunikuese.

Te interesuarat jane te lutura te me kontaktojne ne numrin tim te celularit: 0682980248 ose tek e-maili tuglious@yahoo.com

Faleminderit,
Parukieri Silva

Cel. : 0682980248


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1295 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:27/11/2010 3:34 am
Ofertat Më Të Shikuara