Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane, ofroj vend pune Specialist ne Departamentin e Interkoneksionit

Përshkrimi

Abissnet eshte ISP me e madhe ne Shqiperi me objekt kryerjen e sherbimeve te nderlidhjes me internet, e-mail, webhosting, telefoni etj te abonenteve te ndryshem.Kjo shoqeri eshte themeluar ne vitin 2000 dhe ka nje shtrirje prej 90% ne te gjithe territorin e Shqiperise.
Shoqeria Abissnet prezanton oferta te reja punesimi:

Specialist/e ne Departamentin e Interkoneksionit

Kriteret e domosdoshme per aplikim: Te kete perfunduar Fakultetin Ekonimik dega Administrim Biznesi.Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze.Te kete experience pune te ngjashme minimumi 2 vjet.Te kete aftesi te mira komunikimi.Te kete aftesi per te punuar ne grup.
Ne rekrutojme cilesine dhe jo pervojen e kandidatit.

Ju mirepresim!

Te interesuarit te sjellin CV e tyre prane ketyre adresave:

Email: b.njerezore@abissnet.al
Rr’ Ismail Qemali”, Pallati Abissnet, Tirane.
Telefon: 044300001/222


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1568 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:30/11/2010 2:33 pm
Ofertat Më Të Shikuara