Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Tirane,ofroj vend pune SHITESE ne dyqan elektronike

Përshkrimi

ELECTRONIC LINE, KERKON TE PUNESOJE:

SHITESE PER DYQAN ELEKTRONIKE (E PREFERUAR ME EKSPERIENCE NE SHITJET E PRODUKTEVE ELEKTRONIKE).(20-30 VJEC).PREFEROHET ME ARSIM TE LARTE ,
TE JETE E KOMUNIKUESHME DHE TE DIJE TE PUNOJE NE GRUP .

Pagesa eshte page fikse plus bonus mbi shitjet.

-CV DUHET PATJETER (me fotografi).Cv pa foto nuk do te shqyrtohen fare.
-JU MUND TA DERGONI NE ADRESEN: electronic.line@yahoo.com
*shkruani per cilin post te punes jeni te interesuar*

(detajoni historikun ku keni punuar me pare).


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1587 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi