Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Trade & Brand Manager

0 Lek

Përshkrimi

Agna Group, prodhuese dhe importuese ekskluzive ne Shqiperi te markave te mirenjohura si PEPSI, Lipton, Karelia, Amstel, Heineken, Glina, Diageo, Barilla, Chipita, Nestle, 7 Days,etj, njofton
pozicionin e lire te punes per:
KEY ACCOUNT MANAGER
Te kene arsim te larte
Te kene njohuri shume te mira te gjuhes
Greke. Njohja e gjuhës Angleze përben
avantazh.
Te jene njohes shume te mire te programeve
baze te kompiuterit (çertifikata ECDL
përbën avantazh).
Te kene deshmi aftesie per drejtim automjeti
Te jene energjike e te komunikueshem.
Eksperiencat e meparshme ne fusha te
ngjashme perbejne avantazh

Autostrada Tirane-Durres km. 0,
Tirane, ALBANIA,
Tel: 00355 4 2 453457
Fax: 00355 4 2 453458
www.agnagroup.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1017 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi