Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

TURQISHT

200 Euro

Përshkrimi

VERBAL CONTACT CENTER KERKON NJE PERSON QE TE DIJE SHUME MIRE GJUHEN TURKE

Kandidati/ja duhet te plotesoje :

1. Te dije shume mire gjuhen Turke , ne te folur , shkruar , perkthyer

2. Duhet te kete mbaruar shkollen e larte ,

3. Gjuha e dyte , Anglisht perben avantazh ,

Paga dhe kushtet te kenaqeshme.

Te interesuarit te dergojne Cv-te , ne gjuhen shqipe ose turqisht ne emailin :

jobs.al@verbalcc.com ose te telefonojne ne 0665544114 Mund te paraqiteni tek zyrat tona Bulevadi Gjergj Fishta, Kulla Nr. 3, Kati i Pare (prane drejtorise policise)

Cel. : 0665544114


URL: www.verbalsrl.it
Fjalë Kyçe:
Statistika: 627 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Verbal Contact Center

Bulevardi Gjergj Fishta, pas Drejtorise se Policise


10/03/2014 11:23 am


0665544114


Ofertat Më Të Shikuara