Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vazhdojne rekrutimet tek Call-Centeri me e ri ne Tirane \

Kontakt

Përshkrimi

\”PRO-Marketing\” tashme me prane jush. Kerkojme 100 operator/e telefonike me orar te plote ne gjuhen italiane me karakteristikat e meposhtme: Njohuri shume te mira te gjuhes italiane ne te folur. Eksperienca te meparshme ne call center Njohuri te mira kompjuterike Mundesi rritje ne karriere! Presim dhe aplikime per Asistent, Supervisor, TeamLeader dhe me eksperienca te ndryshme ne call-Center. Paga per OPERATOR/E eshte 230 leke neto per ore pune Per intervista paraqituni ne ambjentet tona nga e hena ne te premte nga ora 09:00 deri me 19:00 ose dergoni email ne xh imi.bujari@pr f;marketingal.c om » Adresa: Rruga \”Derrvish Hima\”No1, Ada Tower-Tirane Na kontaktoni per te rezervuar nje takim interviste, koha eshte e limituar !!! Ju mirepresim, +35568 90 26 875 Xhimi Bujari Dept.Burimeve Njerezore


Fjalë Kyçe:
Statistika: 780 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Promarketing

Adresa: Rruga "Derrvish Hima"No1, Ada Tower-Tirane


17/10/2011 6:26 am
Ofertat Më Të Shikuara