Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vazhdojne rekrutimet tek Call-Centeri me e ri ne Tirane \\

Euro

Përshkrimi

\\\”PRO-Marketing\\\” tashme me prane jush.
Kerkojme 100 operator/e telefonike me orar te plote ne gjuhen italiane me karakteristikat e meposhtme:
Njohuri shume te mira te gjuhes italiane ne te folur.
Eksperienca te meparshme ne call center
Njohuri te mira kompjuterike
Mundesi rritje ne karriere!
Presim dhe aplikime per Asistent, Supervisor, TeamLeader dhe me eksperienca te ndryshme ne call-Center.
Paga per OPERATOR/E eshte 230 leke neto per ore pune
Per intervista paraqituni ne ambjentet tona nga e hena ne te premte nga ora 09:00 deri me 19:00 ose dergoni email ne xhimi.bujari@promarketingal.com
Adresa: Rruga \\\”Derrvish Hima\\\”No1, Ada Tower-Tirane
Na kontaktoni per te rezervuar nje takim interviste, koha eshte e limituar !!!
Ju mirepresim,
+35568 90 26 875 Xhimi Bujari Dept.Burimeve Njerezore


Fjalë Kyçe:
Statistika: 652 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

PRO-Marketing

Adresa: Rruga \\


01/11/2011 5:22 am
Ofertat Më Të Shikuara