Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Vazhdojne rekrutimet tek Call-Centeri me e ri ne Tirane “PRO-Marketing”.

Euro

Përshkrimi

“PRO-Marketing” kërkon Operator telefonik me eksperiencë. Kriteret që duhet të ketë një aplikant janë:
1. Dëshirë për të punuar (Part Time ose Full Time);
2. Njohje e gjuhës Italiane;
3. Aftësi shumë të mira komunikimi;
4. Ambicioz dhe dëshirë për tu rritur profesionalisht.
“PRO-Marketing” ofron:
1. Ambjent të këndshëm dhe konkurues të standarteve ndërkombëtare;
2. Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit në fuqi;
3. Punë të sigurtë afatgjatë;
4. Trajnim dhe formim të vazhdueshëm profesional;
5. Punë në grup dhe individuale;
6. Sistem shpërblimi javor, mujor, mbi nivelet e tregut mbi baza individuale dhe grupi;
Mund të dërgoni aplikimet tuaja në adresënxhimi.bujari@promarketingal.com
Për informacion të mëtejshme kontaktoni në nurmin +33689026875 ose paraqituni pranë adresës:
Adresa”Derrvish Hima”No1, Ada Tower-Tirane
Intervistat zhvillohen cdo ditë, nga e hëna në të premte, në orën 09:00-19:00


Fjalë Kyçe:
Statistika: 943 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

PRO-Marketing

Adresa: Rruga "Derrvish Hima"No1, Ada Tower-Tirane


07/11/2011 6:38 am
Ofertat Më Të Shikuara