Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

vector group

2000 Euro

Përshkrimi

kompania zvicrano shqiptare me seli ne shum vende te botes por me selin
kryesore ne zvicer kompani me renome botrore e cilla miret me ndertim
investime ne energji ,ndertimin e rugeve ,ndertimin e fabrikave etje
shpall konkurs per disa vende pune vetem per qytetaret e Shqipris
Pozita

1.Perkethyese 8 ( gjuha shqipe-gjuha angleze)
2.Perkethyese 3 ( gjuha shqipe-gjuha gjermane )
3.Perkethyese 4 (gjuha shqipe-gjuha italiane)
4.Perkethyese 1 ( gjuha shqipe -gjuha fraceze)
5.Recepcioniste 4
6.Shofer 5
7.IT 2
8.Keshilltare e klientit 3
9.Sigurim
10.Prezantuese te mallit 12

Tegjith te interesuarit munden te na dergojn CV e tyre per te aplikuar
ne keto vende pune mundeni te aplikoni online edhe nepermjete e-mail
adreses mundeni te na dergoni cv dhe nga nje foto te gjithe kandidatet
qe do te hyjn ne rethin e ngusht do te ftohen per intervist afati i
konkursi eshte deri sa te plotesohen te gjitha pozitat dhe mundesisht
kadidate te jene reth moshes 18-40 vjeq
Numri i telefonit+82829929929992
e-mail vector_group@hotmail.com

ne ju presim


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1024 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi