Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

VEND PUNE PART TIME

Euro

Përshkrimi

Nje ide gjeniale punesimi dhe nje kompani nderkombetare vjen ne tregun shqiptar,Kosove dhe Maqedoni..
Nje menyre e re pagese qe e ofron vetem sistemi Multi Level Marketing…
1.Fitim nga shitjet e drejtperdrejta
2.Fitim nga rrjeti
3.Fitim nga xhiroja e kompanise..

Kete pune mund ta beni ne cfaredolloj orari qe vendosni ju,pa hequr dore nga angazhimet e tjera qe keni…
Ju na dedikoni kohen tuaj,ne ju sigurojme suksesin….

Personat e interesuar te dergojne CV ne adresen:fmgroup995@yahoo.com.
Do ju kontaktohet brenda dites orari i intervistes,,,


Fjalë Kyçe:
Statistika: 780 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi