Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

verbal contact center

200 Euro

Përshkrimi

Verbal Contact Center, firmë e specializuar në aktivitetin e call center, kërkon Perkthyes te gjuhes Angleze dhe Spanjolle.
Aplikuesi duhet te plotesoje kushtet si vijojne:
1.Te kete njohuri te mira si per anglisht, ashtu edhe per spanjisht.
2. Te kete mbaruar studimet e larta .
5. Te jete i/e disponueshem per te punuar full-time, ne zyre.
Ofrohet
1.Page fikse dhe e kenaqshme
2. Korrektesi dhe profesionalizem
Të interesuarit janë të ftuar të dërgojnë CV-në e tyrë në adresën : jobs.alerbalcc.com me subjektin: Translator


URL: jobs.al@verbalcc.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 591 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi