Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Web Designer

Kontakt

Përshkrimi

Tirane,ofroj vend pune Web Designer Z GROUP SH.P.K! Ofrojme vend pune me kohe te plote. Pozicioni I punes:WEB DESIGNER Aplikanti duhet te njoh mire programet profesionale. Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Dergo cv-ne me email. Adresa: Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane zogut te zi). Celular: vec sms 00355682030707 Telefon. 0035544534987 e-mail zgroup.al@gmail.com, tel 00355697227770


URL: www.zgroup.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 603 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ZGroup

Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane zogut te zi).


22/03/2013 10:57 am


0682030707


Ofertat Më Të Shikuara