Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Web Developer – Top Channel

Kontakt

Përshkrimi

Top Channel ofron mundesine e punesimit ne pozicionin Web Developer.

Kandidati duhet te plotesoje keto kushte:

1. Te kete njohuri te avancuara ne HTML/CSS
2. Te kete njohuri te avancuara ne PHP dhe MySQL
3. Te kete njohuri te avancuara ne Photoshop
4. Te kete eksperience ne ndertim website-sh pa u bazuar ne desgin-e dhe/ose script-e te gatshme

CV me fotografine bashkangjitur ju mund t’i dergoni ne adresen BurimetNjerezore@top-channel.tv. Vetem aplikuesit te cilet do te perzgjidhen per interviste, do te lajmerohen nepermjet rrugeve te kontaktit.

Aplikimet jane te hapura deri ne daten 28/10/2010.


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 888 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Web Developer - Top Channel

Tirane / Shqiperi


29/10/2010 5:00 am


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara