Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Zhvillues PHP me eskperiencë

Kontakt

Përshkrimi

Albacall sha, 
kërkon një figurë për pozicionin e Zhvillues PHP me eskperiencë i cili do të merret me shkrimin dhe përpunimin e kodeve sipas instruksioneve të analistit.

Aftësi kyçe të kandidatit:

1. Diplomë universitare në Informatikë apo ndonjë fushë të përafërt
2. Eksperiencë në zhvillimin e aplikacioneve Web PHP me Zend Framework
3. Eksperiencë në zhvillimin e fushës CRM
4. Njohuri të shkëlqyer të Javascript , jQuery dhe JQueryUI
5. Njohuri të librarive Doctrine
6. Eksperiencë në përdorimin e SVN
7. Eksperiencë me Xdebug
8. Njohuri shumë të mirë të metodave të ndërkombëtarizimit të software
9. Njohuri të mira të gjuhës angleze

Të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre në recruitment@albacall.eu duke specifikuar në objekt “Zhvillues Php” apo ta dorëzojnë pranë zyrave tona, në adresën Rruga Kavajes, Ish parku i autobusave, afer Globe Center.

Albacall sha

Tel. : 042248344

Cel. : 0694066070


Fjalë Kyçe:
Statistika: 510 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi